Vedettes

Ewa Farná

28. října 2010 v 18:59 | Michelle.
Nevím, proč ale hodně jsem si teď oblíbila Ewu Farnou. Já vím, že ji spousta z vás nemá ráda, ale mně se hrozně líbí její nové fotky, namalovaná je krásná..No koukněte se samy :)
princesse-roxy.blog.czMimochodem, už jsem udělala nový design..Je opravdu hodně obyčejnej, nejsem grafik..Nejdříve jsem ho nastavila i s okrajeme (>fotky), ale takhle jednodušší to je asi lepší ;)

Miley Cyrus

28. září 2010 v 14:39 | Roxy*
Další hvězdička, kterou zbožňuju..Miley ♥ Vím, že ji hodně z vás nemá rádo, ale já jo!!..Líbí se mi její styl, vlasy, postava, vlastnosti..Četla jsem tu její knížku..A je dokonalá <3 Tam se prostě ukázala pravá Miley..Jak je věrná příteli, rodině a svému náboženství..Před ní klobouk dolů..
A že vypadá hezky jen namalovaná a v rukách skupině stylistů?!..Blbost!!...Proto jsem vybrala jen candids!! I bez make-upu jí to sluší !!..Na většině fotek je sice namalovaná, ale to jen vlastní rukou, předpokládám :))..Fotek je hodně, tak se koukněte :))
Actress Miley Cyrus is spotted walking with a friend in Los Angeles.

Ashley Tisdale

26. září 2010 v 11:25 | Roxy*
Tak jsem se rozhodla přidat nějaký článek do rubriky Vedettes, a Ashley, moje oblíbenkyně, přišla na řadu jako první ♥ ..Ona je úžasný, vidíte ten její styl?..Je dokonalej!!..Va každém případě vypadá skvěle, kdekoliv ji potkáte, vypadá dobře..Miluju její oblečení, vkus, vlasy a tělo...Prostě závist úplná!! :P ♥
princesse-roxy.blog.cz
 
 

Reklama