Journal

Změna je život

25. listopadu 2010 v 18:19 | Michelle.
Ahoj berušky,
moc se omlouvám, že tu vůbec nejsem, ale děje se furt to samé > je málo času !!
Takže pardon ! ... Přemýšlím o zrušení blogu, protože už mě to tu vážně moc nebaví a jak vidíte, ani na to nemám čas... Ještě uvidím !!
Co sé týká nadpisu, v mém životě se asi stane něco hodně zásadního, tady to nechci psát, takže budete bez informací :P ..Ale musím říct, že já jsem s tou změnou vážně spokojená, jen aby to ale vyšlo :))
Jinak přidávám fotku, kde jsem s Baruškou, před odchodem na maturák ;)
Za chvilku jdu cvičit, takže budu končit ;) Mějte se ♥
princesse-roxy.blog.cz

Sans titre ;)

20. listopadu 2010 v 18:26 | Michelle.
Ahoj zlata :)*
Tak jak se vede??..Mrzí mě, že jsem tu tak málo, ale prosrě není čas, a ani nějak nálada a chuť..Nezlobte se....Ale nebejt vás, blog bych už zrušila !!
nevím vůbec, co napsat..že mám hodně učení, to asi tušíte, a že se nemám zrovna nejlíp, to vám možná dojde ;)..Prostě takový neutrál :))
Dneska mám nastarosti bráchy, takže docela na pěst :/ Trošku to s nima nemůžu vydržet :D..Navíc, doma takový malý problém, už aby se to vyřešilo ;)
Napsala jsem aspoň M., ale ani neodepsal :'( .. A to by se mi to zrovna dneska hodilo..(Už jsem jela v jeho autíčku :P ♥)..Tak buď se ještě ozve, anebo se sejdeme jindy...
Co dál?!..V pátek opět maturák, snad ;) Těším se ♥..Tak končím, už mě nic nenapadá, akorát vám ještě chci poděkovat za milé komentáře k fotkám :-**
princesse-roxy.blog.cz

Splněný sen ♥

14. listopadu 2010 v 12:59 | Michelle.
Ahoj berušky,
jak se máte??..Já, ikdyž se tomu docela dïvím, se mám fajn..I přes ti všechno jsem docela šťastná :) Ikdyž se nemám moc z čeho radovat, nesmutním ;)...Možná mě rozveselil páteční maturák :) Splnil se mi jeden z mých snů ♥ Nejen, že jsem viděla Davida Deyla naživo, ale také jsem se s ním vyfotila ♥ Je tak milej, krásnej a ty jeho písničky, můžu je poslouchat stále
dokola !..Jak úžasný bylo stát přímo u pódia a koukat na něj ! A víte co je nejzajímavější? Že je to strejda toho jednoho maturanta :D Jsem si říkala, jak je možné, že mají tolik peněz, aby si mohli dovolit takovou celebritu :P A on je s ním příbuznej :D ... Mám i fotečku s moderátorem ♥ ..A na fotku s Davidem ještě čekám, snad ji brzy dostanu :))...Na ostatní fotky se můžete podívat v celém článku ;)..Mě snad poznáte :D..Jen omluvte kvalitu, je to focený pouze mobilem :)
Škola bude tenhle týden snad v klidu, nic moc nepíšeme :)..Tak se tu možná někdy stavím ;)
Už mě nenapadá, co psát, tak asi končím :D Možná půjdu ven :) Když je tak hezky :)
princesse-roxy.blog.cz

Maturák <3

12. listopadu 2010 v 16:52 | Michelle.
Ahoj krásky ♥
Tak jak se vede? :) Mně celkem fajn, je totiž konečně víkend ;) Těch testů, co jsme ve škole měli, bylo fakt hodně..Konečně si odpočinu :))
Koukaly jste včera na hokej? Česko - Švédsko ! ..Já jsem měla na ten zápas jet, ale bohužel už nebyly lístky, takže jsme pouze koukali v hospodě..A musím říct, že mi té prohry bylo líto :P
Dneska se chystám na svůj první maturák letošní sezóny :D Už se těším ♥
Tak se nezlobte, že tu moc nejsem...Stavím se snad o víkendu :) Pa :))*
princesse-roxy.blog.cz

Je smutné, když něco musíme považovat za hotové a uzavřené.

7. listopadu 2010 v 18:34 | Michelle.
Hi Girls !!
Jak se vede? Užily jste si dostatečně víkend??..Můžu říct, že já tedy moc ne..
Tak moc jsem se na tenhle víkend těšila, a nakonec se vůbec nevydařil..Ve čtvrtek jsem byla s NÍM, a tak jsem se těšila na další setkání, je přeci víkend, bude hodně času..Jenže on se vůbec neozval ! Většinou píše jako první on, tak jsem mu tentokrát napsala já..Jenže on ani nebyl schonej odepsat..No a před chvilkou napsal on mě, tak mám mu odepsat anebo udělat to, co udělal on, tedy neodepsat?!
Zejtra zase škola, vůbec se mi tam nechce, tím spíš, když nic neumím :/ .. Už aby byly prázdniny !
Edit (9.11.2010): Tak jsem odepsala, nó :D ♥
princesse-roxy.blog.cz
The Beatles - Penny Lane

Všude dobře, s ním nejlíp...

6. listopadu 2010 v 14:50 | Michelle.
Zlatíčka, tak jsem si konečně udělala čas, a píšu :))
Jak se máte??...Co víkend, co děláte? :)
Já si zatím užívám..Včera večer jsem trošku uklízela, dneska jsem taťkovi pomohla naložit obrazy(zarámované fotografie) do auta, protože má v Praze výstavu..Takže kdybyste byl kdokoliv v Praze, rozhodně se tam zajděte kouknout :) Bohužel ale nevím, kde přesně to má :D :D
No, potom jsem šla s mamkou do Penny, pak jsem si dala sprchu, umyla si vlasy a šla vařit :P Nudle s kuřecím masem, mňam :P ♥ A teď jsem zde ;) .. Ale né na dlouho, ve tři už jsem zase musím pustit bráchu :( ...Tak se aspoň chvilku budu učit ;)
Jináč, možná některé z vás zajímá, jestli se něco děje s NÍM..Zklamu vás, protože musím říct, že se něděje nic..Furt to samé..Trápení...Ale tady to rozebírat nechci ;)
Večer možná půjdu na kámošky oslavu :) Jen ještě nevím, co jí koupit :D
Tak si krásně užijte víkend :) Papa :*

Napíšu zítra ;) Nezlobte se :)*

5. listopadu 2010 v 20:19 | Michelle.
Berušky, moc se omlouvám, že tu vůbec nejsem, ale nemám vůbec čas..Škola do dloho, učeního hodně, a ve trošce zbylém, volném čase, relaxuji..Buďto ležím a poslouchám písničky, nebo cvičím, anebo jsem u kámošky..
Dneska jsem tu jen na skok, už musím jít, na komenáře odepíšu zítra a přidám nějaký článek ;)
Tak papa :-*princesse-roxy.blog.cz

A zase škola...

31. října 2010 v 14:49 | Michelle.
Berušky, tak už zítra zase škola, co? :( To je hrozný :( .. Ani jsem si neodpočinula :( ..Dnešní noc stála naprosto za nic, furt jsem se převalovala, vedle mě spala ségra, takže toho místa jsem opravdu moc neměla.....Naučená nejsem, úkoly hotový nemám, ale hlavně že tu sedim :/
Ještě stále jsem u babičky, ale asi za hoďku jedem domů..Doufám, že ON už doma bude :D Chci ho vidět :D ♥
Jelikož zítra se jde do té školy, tak už tu budu méně..Máme hodně testů a úkolů..A pak mám volejbal, takže mě kdyžtak omluvte ;)
Přidávám dneska focenou fotku ;)princesse-roxy.blog.cz
Tak já se jdu ještě mrknout na nějaké to učení, hlavně budu muset dát dohromady elaborát na fyziku a napsat úvahu na ZSV ...Se mi do toho tak nechce :/ :D
Tak se mějte krásně, papa :-*

Prázdniny se krátí..

29. října 2010 v 19:53 | Michelle.
Zlata, tak konečně přidávám nějaký ty fotky z víkendové akce u kámošky..Mně se nelíbí žádná fotka, tak dávám jen tři ;) Vypadám naprosto příšerně :D Fakt děs, no kouněte samy :D Na první fotce mě maluje B., a na těch ostatních už mě poznáte (barevný nápis na černém tričku I♥LA) ;)
Už si taky uvědomujete, že ty prázdniny tak rychle utíkají?!..Vždyť před pár dnima to byl skoro týden volno, no a teď už to budou jen dva dny..Hrůza :( Z tý školy mám oplnou hrůzu :( :D...Nezapomeňte si přeřídit čas :D ;)
Teď jsem u babičky, piju víno s kolou a je mi fajn..Pomyšlení na školu mi ale náladu pěkně zkazí :(...Ták pěkný známky jsem měla, a teď?! :/ Hrůza !!
No a co dále bych vám pověděla?! :)...Co se týče jeho, I Miss Him ♥ Moc!!..Ještě když je táák daleko!! 1500km, přibližně :( ♥
princesse-roxy.blog.cz

Don't worry, be happy ;)

27. října 2010 v 20:08 | Michelle.
Berušky, tak jsem zase design nestihla, lépe řečeno ani nevymyslela..Prostě stále nemůžu přijít na to, jaký design udělat..Možná by tu malý nápad byl, ale jelikož nejsem žádnej grafik, je to špatný :D..Navíc mám dneska příšerně zasekanej PC, a k tomu zavirovanej :/ ..No, snad to nějak dám dohromady u babičky, kam zítra odjíždím...Původně jsem chtěla jet až jindy, ale jelikož ani ON nebude doma, tak jedu už zítra ;)..ON bude tááák daleko :'( :-* Sakra, chybí mi !! On, i to málo, co mezi námi bylo..Chci ho

Prázdniny :)

26. října 2010 v 20:21 | Michelle.
Tak konečně jsou tu !! Ty dlouho očekávané a zasloužité prázdniny !! Už jsem se jich nemohla dočkat :) ...Z těch testů, písemek a úkolů už mi šla hlava kolem..Díky bohu, že je tu pár volných dní, při kterých hodlám stoprocentně relaxovat..Samozřejmě vím, že tohle mi nemůže vyjít..Už jen proto, že na příští týden mám hromadu věcí do školy :(
Dneska se chci ale pořádně vyspat :) ... Chci zažít den, kdy bych byla plna energie a optimismu..Prosím, dejte mi ho :P

Přemýšlela jsem o tom designu, ale stále mě ještě nic nenapadá..No, snad do zítřka něco vymyslím :)..Kdybyste měli nějakej návrh, rozhodně napište :)
Asi se rozloučím ;) Musím si umejt vlasy, hm, to zas poteče hnědá barva :D..Ikdyž beztak zrzavá, protože když stojím pod světlem, moje vlasy jsou nazrzlé, sakra :D Musím si je zase brzy ztmavit :D
Tak se mějte krásně, přeji příjemné prázdniny :) Co nejdříve se zase ozvu :))
Papa ♥

> Michelle.

24. října 2010 v 15:43 | Roxy*
U kámošky to bylo fajn :) Bylo nás tam sice jen 5, ale i tak to bylo super :) Koukaly jsme u ní na filmy, povídaly si, a barvily vlasy :D Ano, už mám barvu :D Hnědou :) Jsem spokojená :) ..Jestli se povedla nějaká fotkä a K. mi ji pošle, tak ji sem možná dám :)..B. nás pak namalovala :) Já se normálně moc nemaluju, protože nemůžu, ale když mě ona namalovala, myslela jsem že umřu :D Tak strašně zmalovaná jsem byla :D Jako né nijak extrémně, ale přejenom když na to člověk není zvyklej, je to šok :D Na mě se mi to nelíbilo, ale myslím, že ostatním by to šlo :) K. namalovala B. krásně, té to slušelo :))..Vyrazily jsem pak ven, na nějakou diskotéku :) Ale zpátky doma jsme byly brzo, už asi ve třičtvrtě na tři, no a za hoďku šly spát :D No a spaly jsme do půl jedenáctý :D..Takže fajn :)

Jedno malé info ;) Měním přezdívku, tak si mě prosím všichni přepište !! :) Děkuju :-*
Z Roxy* na Michelle.
Jo a přemýšlím o změně designu, kdybyste mělï nějaké nápady, napište :)

Nick Jonas - Introducing Me

Akce > do neděle pryč ;)

22. října 2010 v 17:00 | Roxy*
Ahojky zlatíčka ♥
Tak se hlásím a oznamuji, že až do neděle mě tu nečekejte..Jak už jsem psala, zítra jedu ke kámošce, kde budeme slavit její narozky..Musíme nafotit nějaké fotky :) Vůbec nemáme žádné společné a hlavně ucházející..Navíc budu mít tu novou barvu, takže fotky potřebujeme :D....Vrátím se v nedělï..Takže tak :)
Za chvilku jdu s další kamarádkou někam na kafčo ( dám si asi jen vodu :D ta moje dieta :D)..A MOŽNÁ půjdeme kouknout na hokej:) Se uvidí :)
Mimochodem, kdybych se tu pak ještě dlouho neobjevila, tak mi nejde PC..Mám tu totiž viry, a jelikož je správce brácha, kterej neni doma, tak nemůžu stáhnout žádnej antivir, ani zkontrolovat pc...Kvůli debilnímu FB :/ Přes něj se rozeslal odkaz > VIR :/
Tak končím :) Musím jít :) Dneska nestíhám všechny oběhnout, tak se nzlobte ;) A užijte si víkend volna :)

Dvě fotky - 1. s minulou barvou, 2. momentálně - bez barvy↓

Svět je velké jeviště: Přijdeš, odehraješ a odejdeš.

19. října 2010 v 18:37 | Roxy*
Zdravím, berušky :-*
Omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebyla. Né, vlastně neomlouvám, blog není povinností..Mám hodně učení, úkolů a málo času. Poslední dobou mi to ve škole moc nejde, nestíhám, a látku nechápu. Včera jsem ještě navíc byla zase u zubaře, a zub mě bolí ještě dneska, a to pořádně..Myslím, že dneska u učení strávim celou noc..Ještě, že příští týden jsou prázdniny..
Dneska jsem dostala krásné dárky a přání k svátku :) Děkuju ♥
V sobotu má kámoška narozeniny, takže k ní (ještě s jednou kámoškou) jedu :) Možná mi nabarví vlasy, chci ale jen trošku ztmavení, bojim se totiž, že by se to taťkovi nelíbilo (on je co se týče kosmetiky proti všemu!!). Budeme fotit, tak možná pak přidám nějaké fotky :))
Už se těším na maturáky, hrozně :P ♥ A na 11.11., to možná pojedu do ČB na hokej ♥
Tak já končím, protože mám vážně málo času, jen s těží jsem se zaskočila a napsala článek :)
Mějte se krásně, budu se snažit zase přijít co nejdřív :) Pa :))*

Hockey ♥

16. října 2010 v 10:59 | Roxy*
Ahojky zlatíčka ♥
Tak konečně víkend, co chystáte? :) Já jsem u babičky, včera jsem spolu zkoukly Ženy v pokušení a Román pro ženy, dneska dorazila ještě mamka se ségrou, najíme se a jdeme na hokej, malej brácha má zápas :) Těším se :) On je vždycky tak roztomilej :D Dres mu je až pod kolena, a nejlepší jsou ty jeho záživě oranžový tkaničky :D ♥
S NÍM nic, stále, neozývá se..A jestli třeba napíše dneska nebo zítra, má smůlu, nejsem doma.. ;)
Příští týden nám to asi taky nevyjde, v sobotu mám dopoledne brigádu a pak jedu ke kámošce, má narozky..Takže snad v pátek :)..Jestli bude mít vůbec zájem..
Příští týden mám hromadu testů a zkoušení, tak nevím, kdy se sem dostanu..A hlavně, jak ty testy zládnu :P Držte palce :-*
Tak já letím, mějte se krásně, možná se stavím ještě zítra :)) Pa ♥
princesse-roxy.blog.cz
Se sestřičkou I. ♥ Není vůbec zmalovaná :P
(starší fotka)

Beze změny

14. října 2010 v 19:03 | Roxy*
Zdravím kočičky :)*
Jakpak se vám vede??..Mně už celkem lépe, ale furt to není ono..Takže tak nějak furt stejně..
Ve škole je to celkem fajn, sice spousta testů, ale známky celkem dobrý, zatím ;)
Dietu jsem dost pokazila, ale dneska už v tom zase jedu :D
S NÍM nic nového..Na FB dělá že je offline, a mě to se*e :D..S tím souvisí i to, že ten debilní FB zase blbne!! Zrovna před chvilku se většině z mých online přátel poslal nějakej odkaz, z mýho profilu! Nechápu to !!
Dneska jsem byla koupit kámošce dárek k svátku, zašla jsem do DMka a navoněla se těma mýma oblíbenýma voňavkama :D ♥ Avril Lavigne - Black Star ♥ PlayBoy ♥
Zítra jedu k babi :) Takže nevím, za kdy se tu zase objevím :))..Každopádně se mějte krásně a užijte si víkend :))

Jsem tak naivní...

10. října 2010 v 15:50 | Roxy*
Je mi z toho všeho na nic..Doufala jsem, že se to změní a já budu šťastná, ale ono ne :( ...Přála jsem si, aby magické datum 10.10.2010 bylo nečím vyjímečné, něčím krásným, na co budu ještě dlouho vzpomínat...Chtěla jsem dnešní den strávit s ním, povídat si, smát se, být spolu..Ano, byla jsem sice překvapivě s ním, ale místo toho, abych byla šťastná, se mi chce spíš brečet..Znovu jsem byla přesvědčena o tom, že já u něj šanci nemám a asi ani nikdy mít nebudu..Jsem tak naivní, věřila jsem, že náš vztah bude moct bejt i jinej, než nezávaznej, ale bohužel :(...
Život je tak nespravedlivej !!

Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.

9. října 2010 v 14:47 | Roxy*
Berušky,
tak jakpak se daří?? ... Konečně dlouho očekávaný víkend :) Co chystáte? :)
Mé nešťastné dny stále pokračují, ale můžu říct, že už je to lepší :) Už nemám takovou depresi, jak jsem měla před pár dněma..Dostala jsem konečně jednu dobrou známku z chemie :D Kdybych opravila matiku, byla bych naprosto spokojená !! ..
Včera jsem byla u Barušky, krásně jsme popovídaly :) A večer šly do kina na Román pro muže..Byla to celkem sranda, ale s jistotou můžu říct, že Román pro ženy byl lepší :) ... Za chvilku jdu na hokej (brácha má zápas), a pak přijdede babička, tak možná půjdeme někam sednout :)) ...No a přiznám se, že večer bych šla ráda někam s NÍM..Jenže to je asi nereálné...
V pondělí se neučíme, jdeme do muzea, protože naše třídy potřebují maturitní ročníky, kteří dělají generálku maturit..Takže budu brzy doma, ale pak jdu k zubaři..Ták se bojím, u zubaře jsem nebyla asi 2 roky..No a od úterka strašně moc testů :( ...Takže mě tu uvidíte jen zřídka..Ale chápejte :))
Tak musím jít...Mějte se krásně, užijte si víkend a přežijte školu ♥
Mimochodem, děkuju moc za pozitivní hodnocení mé básničky, vážím si toho :-**

Tentokrát bez nadpisu

5. října 2010 v 18:09 | Roxy*
Zlatíčka, pomóc !!
Nějak to nedávám :( Nic se mi nedaří :(...Mám málo času, spoustu učení a referátů, špatné známky, málo peněz a oblečení..A to ještě není vše..Zítra píšeme test z chemie, tu prostě asi nezvládnu :( Chemie mi nikdy nešla, a ještě když je ve francouzštině..A pak mám mít prezentaci na seminář z angličtiny > Alternativní medicína..Opravdu nevím, co tam budu s mojí skupinkou řikat..Taková odbornost :/ ... No a dorazila mě moje váha :( Už několik dní držím přísnou dietu, prostě jím hodně málo, jen zdravě a hejbu se..Dneska jsem se zvážila, a ono ani jedno kilo dole :( Co se děje?!...Vždycky jsem po pár dnech držení diety zhubla dvě kila,a teď nic :/ Mám chuť se na to vykašlat..Ale neudělám to, ještě furt si dělám naděje, že se to trošku pohne dolů...S NÍM nic :( Neozývá se....Takže posledních pár dnů bych shrnula jako nevydařené :(
Nezlobte se za vypisování mých problémů, ale potřebovala jsem to napsat..
Nevím, kdy se zase objevím, protože toho učení je fakt dost..Mějte se krásně ♥
Btw, už jsem napsala další básničku, v nejbližším čase ji sem hodím :)

Barevný podzim..

3. října 2010 v 12:40 | Roxy*
Lásky,
překvapivě píšu, opět ale narychlo :D..
Dopoledne jsem uklízela, pak vyřila a za chvilku jdu k B. Těším se, musíme pokecat ♥
Taky už si všímáte toho, jak se léto promněnilo v chladný podzim?? Začíná padat listí, které zbarví každé šedé město, lidé se zachumlávají do teplých svetrů a šátků a nakonec je nejlépe doma, s teplým čajem a bačkorami, u televize..Taky to tak cítíte??...Jak ráda bych se procházela venku, i za toho studeného dne, ale samotnou mě to nebaví. Kdyby tak šel on se mnou, při velkém větru mě objal a krásně zahřál..Koupili bysme si horkou čokoládu, sedli si na lavičku a povídali si..Pak bysme se vydali k němu, třeba, zalezli si do teplé postýlky a koukali na filmy...Zní to tak dokonale, škoda jen, že tohle je pouze mé snění a nikdy se nesplní.. :(
Měla bych přestat s tím věčným doufáním, že jednou se mi mé sny vyplní a já budu šťastná..Nesmím být naivní holčička, co čeká, že i na ní se jednou usměje štěstí..Budu žít v realitě, sundám růžové brýle a podívám se pravdě do očí..

Oui, avec lui <33

2. října 2010 v 18:07 | Roxy*
Zlatíčka :-*
Konečně jsem se dočkala, a my se sešli :))..U něj ! ♥ Ták krásnej byteček :))
Nebudu tu vypisovat žádné detaily, tohle je naše čistě soukromá věc !!.. :)
.......................
Představa, že zítra už je neděle, a hned pak pondělí, mě děsí..Opravdu se tam netěším, na středu mám mít prezentaci na Alternativní medicínu, a vážně nevím, co na tohle téma mám vymyslet :( ..A v ten samý den mě čeká test z chemie :(..To nedám  :(
U nás je Mezinárodní filmový festival studentských filmů, a víte koho mamka potkala? :P Jana Šťastného :D Pana dotora Frintu z Ordinace :D..Sakra, proč jsem nešla s ní?! :( :D..Prej je mnohem hezčí než v televizi!!..♥
Plánovala jsem si, jak vám napíšu krásně dlouhý článek, ale bohužel..Už mě odsud opět vyhazuje brácha :( ...Takže se stavím zítra, ok? :)) Tak já letím, přeji krásný zbytek víknedu :)) Papa ♥
Hello ♥

Happy^^ ;)

1. října 2010 v 19:51 | Roxy*
Ahoj kočky,
tak dnešk byl pro mě úspěšným dnem, více méně :)...Ve škole celkem fajn a po škole ještě líp :)
Dvakrát jsem HO potkala ♥ Táák krásnej :))* ... Snad zítra to vyjde :))
Dneska se tu nebudu rozepisovat, nemám čas..Zítra vám to ale snad vynahradím :))
Krásně si užijte víkend, odpočiňte si a načerpejte síly na školní týden..
Pá ♥
princesse-roxy.blog.cz

IN LOVE, really? ♥

30. září 2010 v 14:41 | Roxy*
Zdravím, berušky <33
Jakpak se vede?? Co škola, zvládáte to? :-) ..My máme testů hromadu, ale kromě matiky co celkem dávám :D..No uvidíme později, až budeme psát z dalších předmětů :)
Dneska mám docela dobrou náladu :) Se docela divím :D..Už zítra se vrátí ON ♥ :P ...Ách, se těším :D..Doufám, že ho tedy aspoň uvidím :D Když už se teda nemůžeme domluvit na schůzce.. :)
Nějak nevím, co vám napsat :P..Nejsou novinky :D..Akorát včera jsem byla poprvý venku s jedním kámošem :)..Fajné :)
Jinak moc děkuju ♥ Za návštěvnost, komentáře a za to, že tu jste :))*

Přidávám fotku Vanessy, náhodou jsem na ni narazila, a hrozně se mi líbí :)
Ty vlasy, náušnice, vše ♥
princesse-roxy.blog.cz

Merci beaucoup :)*

28. září 2010 v 11:22 | Roxy*
Lásky, děkuju!!..Hrozně mě těší vaše komentáře, ani netušíte, jako moc mě baví si s váma psát :)..Mé články sice jsou o ničem, ale i ak sem občas zajdete...Překvapuje mě, že je tu čím dál tím víc slečen, se kterými si vážně rozumím..Už si nepíšeme jen na blogu, ale i jinde..Děkuji ♥
  • Včerejšek s NÍM opět nevyšel :(( Nebyl na FB, aby sme se domluvili :( Sakra :(
  • Plánuju nový design...Ta moje fotka v záhlaví se mi nelíbí :D...Potřebuju tu něco nového :))
  • Měla bych zaplnit rubriky, jsou prázdné xD
  • Dnešek asi strávím doma..Brácha má sice hokej.zápas, ale tentokrát se mi nechce se jít dívat :D..Udělala jsem si čaj a hodlám tu s vími ještě chvilku bejt..Brr, ta kosa venku :( :D
  • Toť asi vše, nemám dneska nijak fantazii, co psát :D...Pokud tu budu déle, možná ještě neco přidám :))
Edit (14:30) - Design nastaven...Je divnej, ale neva :D

Zamilovala jsem se :P

27. září 2010 v 17:18 | Roxy*
Ááá, včera jsem zase viděla ČS má talent :D..Opět jsem z něj nemohla spustit oči :D..Ách, Jaro ♥ :P...Nevadí, že je přísnej a občas není zrovna milej, ale on má prostě něco do sebe !! To dokonalé tělo, úžasné tetování, krásné oči a luxusní bílé tričko !! ♥ .. Je boží :P <3
Nikde ale nemůžu sehnat nějakou pořádnou fotku, a už vůbec né tu s tím bílým tričkem :( Škoda :P :-**
princesse-roxy.blog.cz
Kelly Family - An Angel
 
 

Reklama