Beauté

Mé oblíbené outfity

30. října 2010 v 19:49 | Michelle.
Přemýšlela jsem, co přidat, až mě napadla móda :) Vybrala jsem mé oblíbené outfity Ashley, Vanessy a Miley :) Miluju jejich styl ♥ Jsou tak své a krásné <33

↓ Ashley Tisdale ↓

10 tipů proti akné

30. října 2010 v 17:20 | Michelle.
Vyhledejte pomoc!
Proč byste měla tiše trpět osamotě v koutku, když existuje celá řada přístrojů a přípravků, které vám mohou pomoci? I když se akné třeba nezbavíte úplně, alespoň vám odborník pomůže dostat ho do přijatelnější podoby. Navštivte dermatologa a uvidíte, co vám doporučí - třeba zjistíte, že vám k dokonalé pleti bez chybičky schází jen krůček!

Vymáčknout nebo ne?
Je těžké odolat nutkání vřídky vymačkávat, ale zkuste to a nechejte pupínky na pokoji. Navíc těžší, zánětlivé formy akné byste takto neměli trápit vůbec! Mačkáním riskujete zanesení nečistot hluboko do pokožky, kde vytvoří pořádný zánět a následně jizvy nebo tmavé flíčky.

15 tipů pro krásné vlasy

10. října 2010 v 13:43 | Roxy*
Vlasy dobré, všechno dobré - jestli jsi spokojná s účesem, cítíš se uvolněná, sebevědomá a šťastnější. Nabízím Ti tipy profesionálů a jednoduché domácí recepty na lesklé vlasy a dosažení objemu.


KROK ZA KROKEM K LESKU

Blondýna či bruneta - lesk vlasů je důležitejší než jejich barva. Lesklé vlasy vypadají zdravěji a svůdněji!

1. Správné použití
Se šampónem i kondicionérem pracuj šetrně, aby si vlasy zbytečně nezatěžovala. Kondicionér nanášej jen po délce vlasů a na jejich konečky, po nanešení balzámu je přečeš hřebenem.

2. Důkladné vymývání
Oplachování vlasů zakonči studenou sprchou, až dokud vlasy nevržou mezi prstama. Studená voda uzavře povrch vlasu a redukuje tvorbu mazu.
 
 

Reklama